Wedstrijden

Jaar rankingJaar gevlogenNaam wedstrijd

2019

  Klix
  Pribina cup 2019

2018

  Bailleau
  Flatland Cup
  Hahnweide
  Klix
  Nationale Kampioenschappen
OMK
  Pribina Cup
2017 South African Nationals
  WK Hosin (18m, open)
  WK Ostrow (15m, std, club)
  Zomerwedstrijden

2017

Bailleau
Duitse Nationale
EK Lasham
EK Moravská TÅ™ebová
  Hahnweide
  Hockenheim
  Klix
  Nationale Kampioenschappen
OMK
Pribinacup
  Rencontre Duo Discus
2016 South African Nationals
  WK Benalla
WK Junioren
  WK Vrouwen Zbraslavice
  Zomerwedstrijden

2016

Bailleau
  Hahnweide
Heidepokal
2015 Junioren WK Narromine
  Klix
  OBGC
OMK
2015 South African Nationals
WK Pociunai
Zomerwedstrijden

2015

  Arboga Open
  Bailleau
  Duitse Nationale
  EK Oczeny
  EK Rieti
  Franse Nationale 15m/Std/20m
  Franse Nationale 18m
  Hahnweide
  Klippeneck
  Klix
  National Air
  OMK
  Open Benelux Kampioenschappen
2014 South African Nationals
  WK Vrouwen
  Zomerwedstrijden

2014

  Altmark Pokal
  Bailleau
  Championnats de France libre et biplace 20m
  Deutsche Segelflugmeisterschaft der Frauen
  Duitse Junioren
  Hahnweide
  Klippeneck
  Klix
  National Air
  NK
  OMK
  Sauerland Wettbewerb
2013 South African Nationals
  WK Leszno
  WK Rayskala
  Zomerwedstrijden

2013

  Bailleau
  Belgische Nationale
  Duitse Nationale
  EK Ostrow
  EK Vinon
  Holzdorf International Military
  Issoudun
  Junior Worlds
  Klippeneck
  Klix
  National Air
  NK
  OMK
  Sloveense Nationale
  WK Club/Std Argentinie
  Womens Worlds
  Zomerwedstrijden

2012

  3rd FAI SOUTH AMERICAN GLIDING CHAMPIONSHIP
  Bailleau
  Belgian Gliding Nationals
  Championnats de France Feminin
  COPPA CITTA DI RIETI
  COPPA INTERNAZIONALE DEL MEDITERRANEO
  Heidepokal
  Issoudun
  Klix
  NK
  OMK
  Pribinacup
2011 South African Nationals
  TeutoRace
  Voor-JWK Leszno
  WK 15m/18m/Open
  Zomerwedstrijden

2011

  Bailleau
  Belgisch Kampioenschap
  Duitse Nationale 18m
  EK Nitra
  EK Pociunai
  Hahnweide
  Heidepokal
  Hockenheim
  Holzdorf
  Issoudun
  Klix
  NK
  OMK
  Pre-Worlds Uvalde
  Pribinacup
2010 South African Nationals
  Vinon
  WK Junioren Musbach
  Zomerwedstrijden

2010

  Bailleau
  Belgisch Kampioenschap
  Hahnweide
  Heidepokal
  Issoudun
  Klippeneck
  Klix
  Musbach
  NK
  OMK
  Pribinacup
  WK Prievidza
  WK Szeged
  Zomerwedstrijden

2009

  Bailleau Int
  Bailleau Regional
  EK Litouwen
  EK Slowakije
  Hahnweide
  Heidepokal
  Holzdorf Military
  Issoudun
  Junioren WK Rayskala
  Klippeneck
  Klix
  KLU
  Marburg
  NK
  Pribinacup
  Rieti
  Rieti Nationals
  Sisteron
  Zomerwedstrijden

2008

  Bailleau
  Coupe DUO, Sisteron
  Deutsche Meisterschaft der Junioren
  Hahnweide
  Heidepokal
  Klippeneck
  Klix
  KLU
  Marburg
  NK
  Pribina Cup
  Regional Champagne, Chalons-Ecury
  Romorantin International Air
  WK
  WK World/Club/Standaard
  Zomerwedstrijden

2007

  Bailleau
  Chalon Ecury
  Defensie Kampioenschappen
  EK Issoudun
  EK Pociunai Litouwen
  EuregioCup
  Hahnweide
  Heidepokal Leipzig
  Hockenheim
  Junioren WK Rieti
  Klippeneck
  Klix
  Marburg Open
  Mil.Gl.Com.Holzdorf
  NK
  Pribina Cup Nitra
  Reg. Ile de France
  Sisteron Champ de Fr
  Vinon Coupe du M
  Voor WK Lilienthalglide
  Voor WK Rieti
  Zomerwedstrijden

2006

  Bailleau
  Defensie Kampioenschappen
  Euregiocup
  Franse Nationale
  Hahnweide
  Heidepokal Leipzich
  Hockenheim
  Issoudun
  Keiheuvel
  Klippeneck
  Klix - Mix
  Marburg
  Mussey St Dizier
  NK
  Pribina Cup Nitra
  Rotenburg
  Senasa Chal. Ocana
  Spaghetti Glide Rieti
  Spaghetti Glide VWK
  WK Club Vinon
  WK Zweden
  Zomerwedstrijden

2005

  Bailleau
  Buno (Franse nat.)
  Defensie Kampioenschappen
  EK Nitra
  EK Rayskala
  Hahnweide
  Issoudun
  JWK UK
  Keiheuvel
  Klippeneck
  Marburg Open
  NK
  Pribina Cup Nitra
  Rieti
  Senasa challenge
  Viking Glide VWK
  Vinon Coupe du M

2004

  Austr Nat Waikerie
  Bailleau
  Buno
  Defensie Kampioenschappen
  EK Lithuania
  Euregio cub
  Issoudun
  Keiheuvel
  Klippeneck
  NK
  Ocana
  Outback Shootout
  Pribina Cup Nitra
  Rieti
  Vinon Coupe du M
  Voor WK Junioren
  WK Club Class
  Zomerwedstrijden

2003

  Bailleau
  Defensie Kampioenschappen
  Euregio Cub
  Freiburg
  Issoudun
  Keiheuvel
  Klippeneck
  Nitra WK Junioren
  NK
  Ocana
  Pribina Cup Nitra
  Rieti
  Saint Florentin
  WK Leszno
  Zomerwedstrijden

2002

  AUS
  Bailleau
  Bek EK (Hon)
  Issoudun
  Keiheuvel
  Mafikeng WK
  Musbach WK
  NK
  NW
  Ocana
  Polen VWK
  Rieti

2001

  Aus Club WK
  Bailleau
  Bec VEK Hon
  Hahnweide
  Issoudun WJGC
  Keiheuvel
  Lillo WAG
  Mafikeng VWK
  NK
  Ocana NK
  Polen (NK)
  Rieti
  Vinon